Temple Run: Oz

Temple Run: Oz 1.6.7

Popularna gra w nowej filmowej odsłonie rodem z krainy Oz

Temple Run: Oz jest kolejną odsłoną rewelacyjnej serii Temple Run. W tej popularnej grze musimy uciekać przed niebezpieczeństwem omijając przeszkody i zbierając monety. Po sukcesie poprzed tytułów, pojawiło się wiele podobnych gier, a teraz hit powraca i to w klimacie świata fantazji. Wszystko za sprawą oficjalnej gry Temple Run: Oz nawiązującej do kinowej produkcji Disney’a. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • Nawiazania do filmu
  • Loty balonem
  • Dynamiczna rozgrywka
  • Wciągające

Wady

  • Podobne do Temple Run 2

Bardzo dobry
8

Temple Run: Oz jest kolejną odsłoną rewelacyjnej serii Temple Run. W tej popularnej grze musimy uciekać przed niebezpieczeństwem omijając przeszkody i zbierając monety. Po sukcesie poprzed tytułów, pojawiło się wiele podobnych gier, a teraz hit powraca i to w klimacie świata fantazji. Wszystko za sprawą oficjalnej gry Temple Run: Oz nawiązującej do kinowej produkcji Disney’a.

Czas na przygody w krainie Oz

Temple Run: Oz jest przeniesieniem kultowej gry do świata najnowszego filmu. To już kolejny raz, gdy w Temple Run stykamy się z postaciami Disney’a. Po przygodach z Meridą Waleczną przyszła pora na Czarnoksiężnika z krainy Oz.

Zapomnij o Dorocie i innych elementach z starej bajki. Gra z serii Temple Run nawiązuje do najnowszej filmowej produkcji "Oz Wielki i Potężny". Tutaj skupiamy się na historii Czarnoksiężnika z krainy Oz. Same reguły gry w Temple Run: Oz nie odbiegają od tych znanych z innych tytułów tej serii. Nie ma małp i gigantycznego goryla zTemple Run 2, są za to elementy charakterystyczne dla filmu.

Oz w 3D

Grafika gry Temple Run: Oz jest wręcz identyczna z tą w Temple Run 2. To dobrze wykonana animacja 3D. Ponadto, twórcom udało się połączyć graficzne motywy z serii z fantastycznymi krajobrazami znanymi z filmu. Wszyscy, którzy byli na filmie w kinie lub mają go w swojej kolekcji będą zachwyceni. 

Tak samo, a jednak inaczej

Jeśli graliście w Temple Run 2, to w Temple Run: Oz odnajdziecie wiele podobieństw. To jednak nie sprawia, że gra jest gorsza. Parę nowych elementów i bajkowy świat krainy Oz dodaje smaku. Temple Run: Oz jest tytułem zarówno dla fanów serii, jak i wszystkich, którym spodobał się film Disney’a.

Temple Run: Oz

Download

Temple Run: Oz 1.6.7